SesLiPas, Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Chat Platformu

107Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sohbet Sitelerine Bilgi Girişleri

Sohbet platformları sizleri bulunduğunuz hayatta yalnız bırakmamak için, evden veya istediğiniz herhangi bir yerden ulaşım sağlayabileceğiniz sosyal bir mecradır. Sohbet sitelerindeki üyelik bilgilerinize Facebook, Instagram, Twitter, Blog sayfası, Gmail adreslerinizi paylaşarak ve eşleştirerek güvenirlilik kazanabilirsiniz. Aynı zamanda insanların sizin hakkınızda daha çok bilgi sahibi olması sayesinde sosyal medya hesaplarınızda ki kişilerinde sayılarının artacağını göreceksiniz.

Sosyal Medya Hesaplarını Eşleştirme

Sosyal medya hesaplarınızı eşleştirme yöntemleri çok daha fazla kişiye direkt olarak çalışma imkânına sahip olabilirsiniz. Instagram’da paylaştığınız resimleri daha çok daha fazla kişilerin beğendiğini, Twitter’daki yazılarınızı çok daha fazla kişi tarafından favorilere eklendiğini ve birçok sosyal medya hesabınızın sohbet üyeliği sayesinde çok daha yüksek talep gördüğüne şahitlik edeceksiniz. Böylelikle sesli sohbet odalarında çok daha tanınır hale gelirsiniz.

Sohbet Adreslerinde Sahte Hesaplar

Güvenlik sistemleri en üst düzeye taşıyan sesli chat sitelerine, kandırmak veya yanlış bilgi vermek bir Bilişim suçu dur. O yüzden Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girmelisiniz. Herhangi sahte hesapla karşılaşırsanız bunu müşteri temsilcilerine mutlaka iletiniz.

Yazar :
12 Şub 2019
2372 Görüntüleme

Tags:


Gönder

sesli sohbet

sesli chat

sesli duyur

sesliduyur

prestij nakliyat

prestij evden eve

istanbul nakliyat

ankara nakliyat

ehirler aras nakliyat