SesLiPas, Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Chat Platformu

107Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslipas Sohbet Odalar Duyurusu

Değerli seslipas ziyaretçileri herkese selam olsun. Bir önceki makalemizde seslipas büyük bir marka konumuzu ele almıştık. Bu günkü makalemizde herkes tarafından kullanılmakta olan sohbet odaları firması speakychat de bütün sesli sohbet site sahiplerie bir duyuru geldi. Bu duyuruyu bütün site sahiplerini sevindirdi.Biz seslipas sitesi olarak kendimizce yorumlayalım.

Günümüz teknoloji çağı, hepimizin elinde ve evinde cep telefonu,tablet,bilgisayarlardan başımızı kaldırmıyoruz. Kullamakta olduğumuz sistemler geliştirilebiliyor iyi niyetle kullanıldığı kadar kötü niyetlede kullanılabiliyor.Bulunduğumuz sesli sohbet ortamlarındada yazılımları art niyetle kullananlar oluyor. Site ziyaretçilerini küfürle hakaretle rahatsız eden şahıslar site görevlileri tarafından yasaklandığında ip numarasını değişmek amacıyla yada proxy proğramlarıyla yasakları aşabiliyorlar. Speakchat firması bu sıkıntılara önlem amaçlı bir duyuru yayınladı. Bu duyuruda ip değişen yada proxy kullanan şahıslar artık sohbet odalarına giriş yapamayacak. Tüm site sahiplerini sevindiren bu duyuru için seslipas sesli sohbet sitesi olarak teşekür ediyoruz.

Sıkıntılar herzaman hayatımızda elbette eksik olmayacak ama seslipas sesli chat site görevlileri olarak ortamımızı korumaya devam edeceğiz.

                                     H â R ß î

Yazar : bmdizayn
05 Şub 2019
1556 Görüntüleme


Tuana
05/02/2019 14:37

bu duyuru benide sevindirdi eğer bu yasağı aşamazlarsa süper

Cevapla
Gönder

sesli sohbet

sesli chat

sesli duyur

sesliduyur

prestij nakliyat

prestij evden eve

istanbul nakliyat

ankara nakliyat

ehirler aras nakliyat