SesLiPas, Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Chat Platformu

107Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbete,Oyun İle Tanışarak Sohbet Keyfi

Sohbet platformlarında en çok kullanılan tanışma yöntemlerinden biri olan. oyun oynarken tanışma fırsatı sizleri çok samimi ve gerçek bir ortam yaratacaktır. Siteye giriş yaptığınızda insanların çoğunun bildiği, okey, tavla, satranç, kağıt oyunları gibi seçenekleri mevcuttur.

İkili, Üçlü Oyun Eğlencesi

Oyunları iki kişilik macera , aksiyon oyunları veya yarışma oyunları da vardır. Bu oyunlara giriş yaparak tanışacağınız kişilerde çok daha farklı vakitler geçirebilirsiniz. İkili üçlü dörtlü oyunlarda grup halinde chatlerde mümkündür. Bu durum birbirinizi hem tanıyarak hem de oyun esnasında rekabet halinde nasıl tepkiler vereceğini görerek, samimi olma şansını sizlere yaratıyor.

18 Yaş Sınırına Dikakat

Oyunlar sırasında herhangi bir akış sorun yaşarsanız alanında uzman 7/24 şekilde online hizmet veren sohbet sitelerindeki müşteri temsilcilerini başvurmalı ve sorunun düzeltilmesini talep etmelisiniz. Sohbet odalarında ön planda olan kavram duygular olduğu için, herhangi bir duygusal istismar olmaması açısından 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

Yazar :
13 Şub 2019
3326 Görüntüleme

Tags:


Gönder

sesli sohbet

sesli chat

sesli duyur

sesliduyur

prestij nakliyat

prestij evden eve

istanbul nakliyat

ankara nakliyat

ehirler aras nakliyat